زمان ديجيتال سرور

چهارشنبه 2 مهر 1399   00:24:56

اخبار

پيام تبريك رياست دانشگاه به مناسبت پيروزي‌بزرگ جبهه مقاومت بر شجره خبيثه داعش

بسم الله الرحمن الرحيم
پيروزي عظيم جبهه‌ي بزرگ مقاومت اسلامي بر شجره‌ي خبيثه‌ي داعش را به پيشگاه مقام معظم رهبري و همه‌ي علاقه‌مندان به انقلاب اسلامي تبريك عرض مي نمايم.

اين گروه جنايت‌كار كه دست‌پرورده‌ي شبكه‌هاي صهيونيستي و تكفيري بود، در سال‌هاي اخير با حمايت دولت آمريكا و برخي دولت‌هاي منطقه، خسارت‌هاي بسيار بزرگي در كشورهاي اسلامي به ويژه عراق و سوريه به‌بار آورد. چه بسيار خون‌هاي پاك مظلومان بر زمين ريخت و اين جنايات لكه‌اي است پاك ناشدني كه در تاريخ نشاني از ننگ بر پيشاني نظام‌هاي فاسد غربي و مرتجعين بر جاي گذاشت.

به لطف پروردگار؛ با رهبري و مديريت هوشمندانه و قاطع حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي، فتواي مرجعيت، جانفشاني نيروهاي مدافع حرم و مجاهدت تاريخي سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني، اين شجره خبيثه در كمال ناباوري جهانيان درهم كوبيده شد.

اينجانب به روان پاك امام راحل و شهيدان راه اسلام و انقلاب به ويژه شهداي مظلوم مدافع حرم درود مي‌فرستم. از خداي متعال فرج حضرت وليعصر(عج)، ريشه‌كني كامل استكبار و عناصر تكفيري، طنين انداز شدن نداي روح‌بخش اسلام راستين، نجات مستضعفين عالم و طول عمر و سلامتي مقام معظم رهبري را مسالت مي نمايم.

عسكر ديرباز
رئيس دانشگاه

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1400
خانه | بازگشت |
Guest (Qomuniguest)

دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما